Blog v dočasné rekonstrukci! Děkuji za pochopení.

cosplay shops

recenze na e-shop paruky levně

14. dubna 2015 v 2:16

Mám pro vás konečně 1.recenzi a to na otaku cosplay shop.. Ačkoliv se nejspíš shodneme že nejlepší je paruku si koupit přes ebay sám pokud nestíháte je tu možnost koupit si paruku z tohoto e-shopu pokud jí mají na skladě nebo máte z ebaye strach..

Ačkoliv spousta lidí by mi napsalo že tento shop je úžasný můj názor je záporný. Na eshopu seženete paruky,hlavy na paruky,stojánky,ocasy,... Jsou to věci z ebaye které vlastně objednávají a poté prodávají.. dělá to dnes spousta lidí..
Je to už nějakou dobu co jsem strašně toužila po paruce ke Kodoně. A když jsem najela na jejich stránky měli jednu v akci. Tak jsem psala mail. Bohužel než mi z eshopu odpověděli akce skončila. Do ted nechápu zda to byla akce na oko a slečna čekala až skončí aby na paruce vydělala ale odpověd přišla po akci. tato negativní zkušenost mě natolik naštvala že jsem si zařídila pay pal. Od té doby se tomuto e-shopu vyhíbám každým coulem. A nejsem jediná. Slečna čekala na odpověd a také nic. Jediné čím se majitelka brání je výkřik do tmy.


Popravdě i přes pár dobrých recenzí bych u nich nekupovala a jaký je váš názor?
Jinak příští měsíc se těšte na box opening *w* -přijde věc po které jsem dlouho koukala + recenze :3
 
 

Reklama