Blog v dočasné rekonstrukci! Děkuji za pochopení.

Lolita měsíce srpna:Mája :)

10. srpna 2015 v 13:45 |  Lolita měsíce

Úžasná lolita a má velká inspirace :)) Moc děkuji za možnost s tebou udělat menší rozhovor ! :)

1.Jak jsi se k lolitě dostala?
To už je poměrně dávná historie, bylo mi patnáct, nastoupila jsem na průmyslovku a někdy v půlce roku donesla naše zcestovalá spolužačka knihu Phaidon Fruits. Má spolubydlící byla fanda mangy a tak jsme se o to spolu nějak začaly zajímat. Velmi okrajově tedy, ač mladé jsme na to neměly odvahu. Bylo to až o pár let později, co jsem sebrala odvahu si na sebe lolitu vzít.
2. Jak dlouho jsi lolitou?
Spíše lolitou už nejsem, naznala jsem, že se za ni už nepotřebuji schovávat, už jsem řekněme - velká holka. Ale střídavě ji nosím zhruba od těch sedmnácti.
3.Co máš na lolitě ráda?
Je slušivá a dělá z každé dívky krásnou vílu, princeznu, královnu, carevnu.... Je to výborné brnění proti emocím, lidem, školním a osobním problémům, vždy se za ni dá jednoduše schovat a mávnutím kouzelného proutku se ocitnout v jiném - hezčím světě.
4. Co naopak na lolitě ráda nemáš?
To se dost špatně specifikuje, samozřejmě se v ní nerada vařím v létě, ale to není problém jen lolity, věnuji se historii módy a v ruském sarafánu se v táboře v kuchyni člověk vaří stejně a ještě nevypadá tak hezky. Spíš mám většinou osobní problém s profesní deformací, musím hodnotit materiály, střihy, barvy...a ne vždy se to povede....samozřejmě ani mně ne..:-)
5.Tvůj první lolita sraz?
To bylo před dávnými časy v Otrokovicích v čajovně s pár lolitkami a Pet, sukni jsem měla krátkou a když jsem po letech viděla fotky - hodně jsem se nasmála.

6. Nějaké špatné zkušenosti ( reakce lidí atd..) ?
Jsem a pozornost zvyklá...občas jsem na ní závislá, tedy mi nevadí okukování a dotazování a tak, ale někdy se to vážně nehodí. Vadí mi, když si mě lidi fotí a tváří se hrozně nenápadně, nebo na mně teenageři pokřikují něco o anime apod.

7. Nejpodivnější (nejzajímavější) příhoda ?
Těch nemám moc, ale jednou jsem si tuším na přiznáních postěžovala, že mně nikdy žádný úchyl neodchytl. Druhý den jsem šla na focení pro kalendář, vejdu do parku a zastaví mě takový...no..normální týpek - jestli prý se může na něco zeptat. Tak jsem se nadechla k odpovědi, že to není kroj a nejdu z divadla a tak....a on na mě jestli mě může někde v keři ojet. No vysvětlila jsem mu, že jsem vdaná a že by to bylo nevhodné. Byl náhodou velmi slušný.

8. Pořádáš i ty sama nějaké loli akce ?
Bohužel ne, nějak jsem se k tomu nikdy nedostala.

9. Kdo tě inspiruje, kdo je tvůj vzor ?
Nikdy jsem neměla vzory, jako malá jsem měla problém na toto téma psát ve škole slohovky. Když se ale zamyslím, tak nějaké bych asi měla, ale netýkají se lolity nýbrž historie módy. Například : http://augustintytar.blogspot.cz/

10. Jakou posloucháš hudbu ?
Poslouchám málokdy něco konkrétního, trapně si pouštím rádio. Když už ale mám náladu něco si pustit je to záběr od klasiky přes Rammstein až k mým oblíbeným ruským a maďarským lidovkám.

11. Řídíš se lolita lifestyle a nebo je lolita jen tvé hobby ?
Rozhodně nejsem lifestyle, kdo mně kdy viděl, bude teď mocně pokyvovat hlavou...:-)

12. Jaký je tvůj názor na Venus Palermo a Dakotu Rose ?
O jejich existenci vím, ovšem nezajímám se o dění v jejich životech.

13. Máš nějaké tipy, poradila bys něco ostatním loli ?
Jako, chovejte se slušně, nepijte (aspoň před osmnáctinami), nekuřte, neukazujte bloomers prvnímu a počkejte na toho pravého? Asi ne. Myslím, že bude úplně stačit, když se bude každý chovat a jednat takříkajíc - jak mu zobák narost. Přátelé Vás vždy pochopí a podrží, i když Vám není dobře a tak je s Vámi k nevydržení..:-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama