Blog v dočasné rekonstrukci! Děkuji za pochopení.

Červen 2015

Tam kde bydlím

28. června 2015 v 21:30
Zdravím kulíšci,už delší dobu se to ode mě neobjevil článek -výkec o mém víkendu najdete klasicky zítra ráno a kupodivu mám pro vás i další dvě povídky nebo mangy? o.O
A protože se mě každý ptá kde bydlím atd.. tak konečně článek :))


Většinou když se mě někdo zeptá kde bydlím odpovím Krnov. Proč? Protože to mám od něj kousek. Takže hned od začátku bydlím ve vesnici která se jmenuje Brantice,která se táhne jako nudle. Brantice jsou mezi Zátorem (dál Bruntál,Olomouc) a Krnovem (Opava,Ostrava). Abych pravdu řekla Brantice nijak moc známe nejsou.I přesto že se tu pořádají různé akce jako rozvsvícení stromečku nebo třeba lampionový průvod má člověk pocit že tu zdech pes. Naopak si ale na své přijdou milovníci přírody protože té je tu všude opravdu dost.

Já a lolko

26. června 2015 v 6:18
Protože čím dál víc lidí se mě ptá za jaké postavy často hraju a tak dále tak jsem se rozhodla napsat tento článek. Táákže. Na začátek říkám hraju sama a nejlíp mi to jde za supporty. Mimochodem ráda střídám postavy protože nemám ráda stereotyp ale toho jste si už možná všimli.
League of Legends: Evelynn Stamp by immature-giraffeLeague of Legends: Sona Stamp by immature-giraffeLeague of Legends: Ahri Stamp by immature-giraffe

Nejčastěji hraju se svou Ahri kterou jsem si oblíbila. Sonou na kterou mám skin - Sona s citerou . Za tu hraju nejčastěji. Evelynn která je také v mé topce - ráda bych si na ní pořídila už konečně Tango skin.

League of Legends: Soraka Stamp by immature-giraffeLeague of Legends: Vladimir Stamp by immature-giraffe

Samozřejmě nesmím zapomenout ani na svou Soraku se kterou ráda hraju nebo třeba Jinx (tu ale nevlastním).Za Vladimira jsem také měla tu čest hrát a také mě uchvátil (také ho však nevlastním).

League of Legends: Ashe Stamp by immature-giraffeLeague of Legends: Sivir Stamp by immature-giraffeLeague of Legends: Alistar Stamp [GIF] by immature-giraffeLeague of Legends: Tristana Stamp by immature-giraffe

Ashe je můj první šampion ale po updatu jsem za ní nehrála a mám z toho v celku hrůzu. Sivir vlastním ale hrála jsem za ní párkrát momentálně za ní nehraju vůbec. Na Alistara a Tristanu mám skin který lze dostat zadarmo .

Momentálně přemýšlím jakého dalšího šampiona si pořídit přemýšlím nad :Irelii ,Nami (jako supp je úžasná) nebo Jinx. :))

A co vy?Plastic memories-první dojem

25. června 2015 v 9:04

Tsukasa dostane práci ve firmě Sai v oddělení ukončení služeb kde firma vyrábí androidy tzv.giftie .Androidi jsou vybavení syntentickou duší a s normálníma lidma jsou k nerozeznání. Pokud jste viděli chobits a zaujalo vás tohle anime rozhodně si přijdete na své. Anime má chvilkama romantický děj a mám pocit že se Tsukasa zamiluje do Islo (což je android ). Zároven je anime vtipné Kazumi vždy Tsukasu uzemní . Zároven má ale anime smutný děj a to hlavně když odebírají rodinám androidy a mažou jim vzpomínky obzvlášt mi slza stekla když odebírali takovou malou holčičku jedná staré paní.
Mě osobně se anime líbí a jsem zvědavá na další díly momentálně jsem jich našla přeložených jen 6 a celkem jich je 13 tak jsem celkově zvědavá jak to celé dopadne :3

Akame ga kill dokoukáno

25. června 2015 v 8:03

Zdravím Kulíšci!!

Konečně jsem dokoukala Akame ga kill a tak si ho můžu dopsat do svého animelistu. Musím říct že konec mě sice nemile překvapil a dokonce mi až vehnal slzy do očí (citlivka) ale na druhou stranu musím říct že je tohle opravdu luxusní anime :33 ( jop někdo ho měl dlouho rozkoukané ale konečně se dokopal ho dokoukat) .

následující text obsahuje spoiler

Meče

25. června 2015 v 7:16 Japonsko

staré kabáty blogu

24. června 2015 v 7:16
Zimní layout Elza 2014/2015

(chybí layout s Ashe)

Layout Sona 2015


Víkend

23. června 2015 v 20:12

Zdravím kulíšci!
Po x dlouhé době jsem konečně udělala pořádek na blogu avšak ještě nekončím. Během týdne nastane několik dalších změn. Ty však chod blogu nijak neovlivní. Bohužel pokud jste si všimli jsou některé rubriky prázdné. Né na dlouho avšak uznala jsem za vhodné že bude lepší některé články sepsat znova. Také jste si asi všimli nového vzhledu. Né že bych se svou milovanou Sonou nebyla spokojená ale Emily si také získala místo v mém srdíčku.
Od blogu nachvíli pryč. S Yumi-chan jsme si řekli že si vyměníme balíčky s blbostma. Tákže vlastně ani nemůžu hodit fotku toho co do balíčku Yumi podstrčím Muhehehe :DDD Takže přihodím článek s tím co jsem dostala :3 Jinak o víkendu slavila pro změnu narozeniny moje mamka a předminulý týden má babička :D

Návody rozcestník

23. června 2015 v 15:22

Objednávání


Gimp


diy dekorace

MH a dolls

Cosplay Rozcestníík

23. června 2015 v 15:13

Návody

Články