Blog v dočasné rekonstrukci! Děkuji za pochopení.

Květen 2015

Návod na potions ozdobu na krk

31. května 2015 v 19:24

Co vypadá skvěle a kouzelně? No přeci lahvička s lektvarem z vaší oblíbené hry ! :3 A já mám pro vás návod jak si jej lehce udělat :))

Obtížnost: *


2x signature anime girls

31. května 2015 v 19:10
Opět volně k použití pro změnu mě inspirovala hudba :33

a druhá :))

recenze na jelenní lůj kiss me

31. května 2015 v 9:39

Asi každý z vás zná ten zázrak jménem baby lips. Popravdě když sem objevila tento jelení lůj tak jsem čekala něco na ten způsob. A tak jsem vám na něj nakonec napsala recenzi :D (snad za něco bude stát XDD)

Po vybalení na vás čeká takový to jelenní lůj. Opravdu vypadá podobně jako baby lips. Na výběr máte budto meloun nebo malinu. Cenově vás vyjde zhruba na 30 kč. Po otevření voní opravdu krásně po melounu ( i když chutově to je pořád jelenní lůj). Pokud si s ním natíráte rty nebarví. Zkrátka takový jelenní lůj který voní po melounu u kterého ani nestál.

Hodnocení: * (Nic moc)

modré signatury

30. května 2015 v 10:33
Malinko jsem se nudila a tak vzniklo pár modrých signatur s potavama z her :))
volně použitelné jen uvádějte kdyžtak prosím zdroj díky :)

Pondělí bez poštovného u Mangashopu

29. května 2015 v 19:42

Zdravím kulíšci. Jak většina už jistě ví v pondělí je den dětí a tak si u mangashopu můžete cokoliv objednat a nebudete za to platit poštovné. :))


Room tour

28. května 2015 v 20:16

Hoja kulíšci já dnes už po několikátééé... pár přátel mě prosilo zda bych nevyfotila svůj pokoj. On to byl nadlidský úkol a stejně nemám postel a tak ale mám alespon něco :)

Polička s mýma zlatíčkama :3 Ještě tam chybí 3x Abbey které jsou u mé nejmladší sestry :DDD ,2 OOAk jednu už mám ale musím jí udělat paručku a ušít šaty,jedna čeká na konské tělo a 3 prozatím nemám ani nyvrhnutou :))

BRS-awake and ALive

28. května 2015 v 18:50
:3333

Heroes of the Storm -první dojem

28. května 2015 v 18:46 Games První dojmy

Zdravím. Po delší době jsem zas chytla chut hrát a krom lolka a wowka mě kámoš navnadil na tuto hru. Takže ze začátku vás to pošle na 4 hry ve kterých si to vyzkoušíte. První dvě kola jsou taková nudná. Avšak kdo hraje lolko a umí ho alespon trochu hrát se do toho hned po těchto zkouškových hrách dostane. Popravdě po chvilce hraní mi to přišlo dost podobné lolku až na některé vymoženosti jako mordování bran,věží které jsou u bran a jiných postav. Tak jako v lolku i tady jsou tři lajny -mid,top,... A stejně jako v lolku i tady máte supporty,tanky atd.. Co se mi na této hře líbí je to že má něco víc než lolko a taky zcela jiné postavy což se mi taky v celku dost líbí. Já si hned na poprvé oblíbila pandu Lili a elfku Tyrande.Takže pokud vás nebaví vysedávat u lolka či chcete zkusit něco nového rozhodně neváhejte a stahujte :))

Pozvánka na Otaku srázek

28. května 2015 v 16:07

Zdravím přátelé :)) Zjevně už jste tento příspěvek viděli na blogu u Yumi-chan se kterou pořádáme menší /větší Otaku srázek.
Srázek bude přibližně 30 června v Opavě. Prozatím je vše ještě v běhu a tak zatím neodhaduji v kolik hodin. Jasně také říkám že i datum se může ještě malinko pozměnit proto budu článek aktualizovat. Můžu říct že sraz se pojal celkově ve větším a program bude opravdu bohatý a také bude tento sraz jiný než všechny ostatní srazy. Celý sraz bude pojat jako takový piknik tudíž počítejte s tím že simusíte vzít deku případně se s někým domluvit aby deku vzal. Také bych ráda aby vzal každý nějakou tu dobrotu ( já osobně dělám medvídkové sendviče :D a nejspíš něco napeču). Počítejte že bude teplo tudíž si vemte i nějaké to pití. I když od místa kde bysme posedávali jsou obchody (v případě že se shodneme ).

Součástí programu bude také (ne)vědomostní anime kvíz,neko miss (tudíž berte ouška),přednáška jejíž téma bude navazovat na workshop -už ted si dovolím říct že se budou vyrábět ozdoby do vlasů (v případě že by to neprošlo mám náhradní plán). Budete si moct přečíst mangy (- Digimon,+ hlasování je otevřeno na události na facebooku tudíž bude překvapením kteru vezmu ). V případě že by pršelo jsme nuceni sraz přesunout. Nerada bych abychom seděli někde zavření :)) sraz bude končit kolem 17 hodiny. Samozřejmě pokud někomu pojede vlak později jsem ochotna se mu plně věnovat. Také si můžete vyzkoušet cosplay líčení či lolita líčení :)) Cosplaye jsou vítány stejně tak jako Japonská moda :) Jinak zvažuji že bychom si zatančili i nějaký ten tanec a nakonec ho i zaznamenaly :)

V případě dotazů se prosím obracejte bud to na mě fb: Nagis Yagi,mail: Minako-chan@email.cz

Takže co ssebou? Deku,nějaké ty dobroty,20 kč na workshop,neko ouška (případně půjčím),pití a samozřejmě dobrou náladu !! :))