Blog v dočasné rekonstrukci! Děkuji za pochopení.

Duben 2015

Alys - Dans mon Monde

28. dubna 2015 v 10:20
:33

Japan...

28. dubna 2015 v 9:18

buttons dark blue

28. dubna 2015 v 8:47
Pár starších popisků do menu volně k použití

Jsem nemožná dívka No a?

28. dubna 2015 v 1:17

Celá řada lidí se shodnou na jediném. Ženy dřív byli k tomu aby uvařily,napekly,vypraly, atd... Podobných věcí bychom asi našli stovky né li tisíce a patří k nim starost o děti a domácnost. Občas si člověk řekne kde ke všemu berou sílu? Bohužel né všem ženám a dívkám byl dán tento dar starat se o druhé a sama o sebe. Jsem jedna z těch co k nim nepatří. Bohužel nebo možná bohu dík. Věčně slýchávám od své rodiny kydy typu " Co budeš dělat na oběd? " a podobně ale tahle konverzace mě vůbec nebere. Né protože by mě to možná nebavilo ale ok vaření mi nic neříká.. absolutně vůbec. Věčně slýchávám že je fajn když chlap ženské vaří a že nejsem jediná ale přiznejme si který chlap by takovou ženskou chtěl? A druhá otázka zní bavilo by vás pracovat a po šichtě ještě doma vařit. A jak byste vůbec dětem vysvětlil že vaše žena nevaří? a známým? V tomhle případě prostě většina musí souhlasit semnou.. Pokud ženská nevaří není tak žádaná jako ženská co vaří.. Neříkám že občas nepomůžu mamce něco upéct přeci jen ráda peču dorty .. ale dortů se člověk nenají .. leda nabude na váze. Říká se že nikdo není dokonalý ale pečovat o druhé? Ok rybičky mi po týdnu zdechli důvod? sotva se postarám o sebe. Ok se sourozenci to zvládám ale ti jsou zvyklí XD dostat nějaké zvíře kamarádky asi by nepřežilo mou kruto vládu. A co sotva nějaké dítě? Vůbec si to nedovedu představit.. Další bod je praní. Ok ten asi jako jediný ze všech bodů zvládám a na jedničku i když ovládat pračku je dnes lehké co si budem vykládat..

Co takový chod domácnosti? o.O Tohle mi nic neříká.. Prach utřu jen když je to vidět,vysávám jen když už opravdu musím,koš vynáším dva dny a namontovat žárovku by po mě člověk chtít opravdu nemohl.. Ve středověku bych v domácnosti umřela.. A málem bych zapoměla žehlení? Tohle neznám.. Takže prádlo bych nevyžehlila ok možná ano jen kdyby se toho někdo dožadoval.. Jarní úklid? Ok možná... když už je to potřeba.. mytí oken? :D 3x ročně? Ok ted působím jako bordelář i když možná trochu sem uznávám každopádně mě nic z toho vyjmenovaného nebere. Já a zahrádka? lopatou bych ohrozila sebe i své okolí..

Asi si říkáte jak totálně nemožná jsem.. ale víte co? Mám to na párku třeba se ve mě jednou něco zlomí (nebo taky ne) a já dospěju.. Nebo taky ne. -_- Každopádně si myslím že až tak nemožná nejsem vynikám zase v jiných věcích... Momentálně mě nic nenapadá.. každopádně přiznejme si ani dokonalý člověk neexistuje a pokud ano v čem je dokonalý? Nelze být ve všem dokonalý a pokud to tak vypadá věřte nikdo to tak není protože věřím že se vždy něco najde.. A navíc takový dokonalý člověk potřebuje mít i dokonalou rodinu.. a přeci jen děti jsou čunata .. Myslíte že by někdo dokonalý řekl dítěti at jde ven v teplákách? a pokud ano opravdu je dokonalý dokonalý?


Jinafire a nové vlasy..

27. dubna 2015 v 6:16

No a Jenifire má konečně udělané vlasy :))

Nová Frankie ..

27. dubna 2015 v 6:12

Konečně nám minulí týden přišla zásilka ale k mému údivu mi přišla Frankie v hrozném stavu.. Smrděla po cigaretách a tak absolvovala nejdříve vonící kůru.. a po té drhnoucí lázen .. Přišla špinavá přišlo mi jako by si slečna utírala špinavé ruky do panenek.. Konečně už vypadá normálně jen se mi nelíbila zelená ve vlasech a tak šla pryč.. :))
Oblečení máme od Twylinky protože mi přišla nahá pouze se stojánkem kolekce- bruslová Frankie :))
Ps: ano mám ráda zelenou ale z těch vlasů jsem rostla..

Umývačka Cleo a Frankie

27. dubna 2015 v 6:07

Když sestře přišla nová Cleo a Frankie nehorázně páchli po cigaretách tak jsem je dostala do ruk aby už nešel cítit zápach z cigaret. Povedlo se.. :3

Když se sere tak pořádně...

27. dubna 2015 v 6:03

Záhada s frontou vyřešena kupodivu.. Jenže přichází další tuna starostí a problémů.. 1. vrch na Rin úplně v háji takže nemám vrch školní uniformy tudíž Rin brát nemohu 2. soutěž feast dance je podle mě v nesmyslnou dobu kolem 20 hodiny - povětšinou jsem tuto dobu zvyklá být už v polo spánku takže se nakonec nezúčastním 3. Zklamal mě na plné čáře program - prostě jsem od něj čekala malinko víc ..
Takže mé cosplay plány jsou v troskách teda hlavně Rin takže místo ní musím vzít jiný Cosplay ... Takže vezmu Neko K project a v neděli harajuku..
Tak a konec negativních myšlenek... Ok co Kimono Rin?

přidávám fotky toho co zhruba už mám...

Původně jsem chtěla udělat tutoriál ale nemám fotky postupu takže uvidíme...

Vlákno věnované uživatelům a majitelce Haar.cz

26. dubna 2015 v 17:48
Po dnešku co jsem narazila na tu stránku jsem znechucená..


Jinak diskuzi naleznete zde...