Blog v dočasné rekonstrukci! Děkuji za pochopení.

Březen 2015

10 prapodivných Japonských vynálezů

31. března 2015 v 13:22
Popravdě ty neko mimi se mi hodně líbí,hotel vypadá dost zajímavě ale to na pusu bych nepoužila ani za nic a melouny vypadají lákavě :)

Pastel goth

30. března 2015 v 7:48

Pastel goth je vlastně spojení dvou slov a stylů ,které do sebe moc nezapadají. Pastel- pastelový a Goth-gothic styl. Jedná se tedy o doslova Pastelový Gothic. Je to styl který je v Japonsku hodně populární. Je to tzv. creepy cute styl-strašidelný ale roztomilý zároven.
I u nás je hodně příznivců tohoto stylu.Avšak je to styl který potřebuje nějaké ty skills. Hlavně co se ladění barev týče. Vše totiž musí být dokonale sladěné a vyvážené.Tento styl hodně proslavila Emilia Pastel Bat. Tento styl hodně nosí sweet a gothic lolity protože je to něco mezitím a některé lolita kousky v tomto stylu vypadají pěkně. Avšak aby to byl pastel goth musí tam být vždy prvek obou stylů.

Co se nosí?
Hlava- různé růžky,květinové věnce,ostny,.. SPatřit můžete i pastel goth elfy.. Důležité jsou vlasy- musí být barevné at už paruka čii vaše. Vidět jsou barvy od zelené po pastelově růžovou..
Oblečení-sweet lolita kousky,pastelové kousky s motivy,galaxy potisky,košile s potisky,legíny s křížy až po obyčejné černé sukně a svetry .. Silonky s potisky,tea parties ...
Doplnky-kříže ,různé chokery,pentagramy,lebky...

motivy: netopýři,galaxy,nebe,měsíc,kříže,....

MMD Number 9

30. března 2015 v 6:16
boobs *w*

btw dobrá hudba :3

Nože

29. března 2015 v 21:18
Japonské nože představují naprostou světovou špičku. Jsou vyráběny ze speciální ocelí,které zaručují nožům ty nejlepší vlastnosti. Typickým příkladem je damascenská ocel,která má nehomogenní pravidelnou vnitřní strukturu sestávající ze dvou a více vrstev různých druhů oceli,případně oceli a jiného kovu. Jde však o velmi komapktní materiál,vrstvy jsou speciální metodou svařování pevně spojeny. Nože z této oceli se tak vyznačují nápadnou dekorativní kresbou,která může být velmi rozmanitá podle použité techniky při zpracování. Kromě vlastností estetických jsou ocenované především vlastnosti mechanické,kdy nůž díky jednotlivým vrstvám získá odolnost,pružnost a dokonalé ostří. V minulosti byla tato ocel využívána například k výrobě samurajských měčů,dýk a nožů.


Im a living doll

26. března 2015 v 14:55


Kmeny: Cosplay

26. března 2015 v 6:15
Konečně něco co z nás nedělá trubky :3 BTW mohli jste to vidět včera na Čt2 ve 22.00

Prezentace? Už nikdy

25. března 2015 v 15:59

Zdravím ,..
Asi to znáte? Máte práci a najednou bum prásk a práce není. Hledáte ale kde nic tu nic. Jdete si sice vyzkoušet čalounici ale nakonec se vám neozvou a vám se malinko uleví. A tak přemýšlíte co bude dál? Místo aby vám z pracáku něco poradili raději vás pošlou na prezentaci. 1. V Bruntále se opravdu nevyznám 2. Měla jsem tam být na 11 ale autobus mi jel pouze v 8.30 .Když jsem dojela do Bruntálu čekal tam na mě doprovod bez kterého bych se nepohla ani z místa díky mého doporovodu jsme tam naštěstí došli včas -- ještě jednou díky! Takže nejen že sme bloumali 2 hodiny po městě a obchodech abychom zabili čas ale nakonec sme to celé obcházeli. To by bylo v pohodě kdybychom tam nedošli. Nejdříve se nám všechny představili. Prezentace byla poviná. To každý věděl. Chvíli tam vykládali co zahrnuje jejich projekt a po té se nás neustále snažili přemlouvat. Šli do toho jen 3 lidi. A pak na nás začli být nepříjemné a tlačili nás stylem "No na pracáku z vás nebudou mít radost." apod. Jakékoliv vysvětlení s dojížděním nebrali na zřetel. Jejich chování mě opravdu zarazilo. Je jasné že je úřad práce dotuje. Ale místo aby člověku našli opravdu práci a pomohli mu tak ho budou učit psát motivační dopis a pohovory :D Přiznejme si bez práce nebude žádný pohovor. A k čemu vám to bude když práci nenajdete? V tom sme se dozvěděli že nakonec nic neproplácí tak jak vykládají a trvá to měsíc aby to co nejvíce prodloužili a měli z lidí peníze. / To jako vážně?
Takže jsem podepsala papír který mě tam držel,odůvodněla proč nemám zájem a odešla.

1. den v háji. Naštěstí bylo pěkně a já nikde nemrzla. To už by mě vážně jeblo.
2. Šla jsem s hafanem ven což mi zpříjemnilo den.
3. Naštěstí klapnul doprovod protože podle papírku který u mě našla jsem se dozvěděla že bych došla úplně jinam takže asi vysvětlení cesty rovně,do prava,dům dětí není správná což znamená že bych se ztratila.

a ted jdu dál pracovat na čem? Na paručkách pro monsterky..
fotka mé OOAk (one of a kind-jediná na světě ) s handmade parukou..
a ted jdu pracovat na zakázkových paručkách :)

Brána k srdci-1.díl Třetí do party

24. března 2015 v 22:26

/Tato povídka je jedna velká skládající se z menších částí. Snad se vám bude první díl líbit.

Začlo jaro a venku jako každé ráno zpívali ptáci za oknem. Třída zatím zela prázdnotou ale brzy se začla naplnovat lidmi kteří se toužili dozvědět něco nového. Byli zde kluci,holky. Jsou tu kluci kteří se rádi učí ale taky kluci kteří se neradi učí.
Celá třída by se dala shrnout do pár skupinek. Cosplayeři ti kteří dělají Cosplay a myslí si že jsou ti nej, Gyaru a holky namyšleného typu v této partě je jedna loli a školní idol kterého neustále odmítá ta největší hvězda školy. A nakonec Outsideři a šprti.
Skupina která se vymyká oběma skupinám. Jenže ty dvě skupiny se spolu baví. S tou poslední skupinou se nebaví absolutně nikdo. Každý v této třídě měl nějaké tajemství a nějaký svůj příběh.
Jenže zrovna dnes učitel upozornil na školní matematickou Olympidáu. Jet tam měla nejen "ta" malá loli ze třídy ale také Cosplayerka Miki - čirou náhodou jí rodiče dali málem jméno Miku. Její rodiče jsou zámožní ale neustále v práci a tak je to roznazlený spratek. Loli jejíž jméno je Nyanko - matka jí dala tohle roztomilé jméno hned po tom co po porodu zemřela a tak jí vychovává otec. je to typická loli ale hrozně stydlivá. Gal která se jmenuje Kitagawa velmi dlouhé jméno. Má hrozně bohaté rodiče a je modelkou pro pár Gyaru značek a je modní ikonou celé školy. Pokud se sní nebavíte jdete mimo hru. A nakonec Alfie která vyrůstá u své tety. Jeji rodiče zemřeli při strašné autonehodě a aby nebyla v děcáku osvojila si jí její teta.Její styl je myš maš ale ráda kombinuje sladké barvy a černou.
Jako každý den se ona známá Cosplayerka hádá s idolem školy Kitagawou. " Hele ty tvoje cosplaye jsou fakt strašný aspon si nasad čočky a namaluj se normálně." Tohle byla klasika. Ty dvě se neustále hádají at už kvůli fotkám které si jedna z nich dala na facebook tak kvůli tomu která je více populární. Nikoho už to ani nebaví věčně poslouchat jejich hádky a tak většina raději jde do třídy kde mají mít další hodinu nebo se je snaží ignorovat.
Kitagawa přistoupila Nyanko. " Hele měla by ses snažit ta olymkpiáda je pro nás všechny moc důležitá." Nyanko se jen mile usmála a kývla. Ačkoliv je Kitagawa namyšlenější sebevíc Nyanko to nijak nevadí. Vypadá to jako by její heslo zněl "Být stále cute a milá." Ano školní matematická Olympiáda díky které zůstane několik dní po škole aby se domluvili co a jak. Když to Alfie slyšela jen si frkla ještě to mi chybělo. V duchu však už chtěla být doma a sledovat anime nebo malovat. V tom k ní přišla Kitagawa "Hele víš že tě nemám ráda ale tu olympiádu musíš zvládnout." Alfie se na ní podívala vražedným pohledem "Jasně." odpověděla jí, protože hádat se sní nemá cenu. Jakmile něco chce tak to také dostane.Alfie se o přestávce chtěla zeptat Nyanko proč se vůbec baví s Kitagawou ale nakonec si řekla že nejlepší bude když to nechá tak.
Po škole se měli všechny sejít ve třídě učitele se kterým mají na olympiádu jít. Kitagawa tam byla jako poslední a dokonce málem přišla pozdě. Učitel vešel do třídy a když uviděl že si teprve dává věci na stůl vrhal na ní celou dobu vražedné pohledy jako by očekával vysvětlení ,které se mu nedostavilo a tak to vzdal.Učitel jim vše vysvětlil co se vlastně bude dít a proč vybral právě je. Po té třídu opustil a nechal je aby se domluvili.
Nyanko se mile usmála a spravila si brýle "Takže tak soutěž je v pátek chápete všechny příklady?" zeptala se milým sametovým hláskem. Kitagawa jí na to kývla. "Já nevím jak mám vypočítat tohle." Ozvala se Miki a mávala jí před očima sešitem s příkladem. "Ještě někdo?" Kitagawa se pousmála "Myslím že všemu rozumím." odpověděla na její dotaz Kitagawa. Alfie se zamyslela "Myslím že s tím také nebudu mít problém." "Dobrá." usmála se mile Nyanko. jako vždy byla milá až k sežrání. A v tom ze sebe vyhrkla Kitagawa "Mám nápad!" bylo to takové vyhrknutí do ticha,které všechny ocenili. "Než bude olympiády přespíte všechny u mě a ještě si společně projedeme všechny příklady." Nyanko se rozzářila očka "Přesně tohle mě také napadlo." Alfie a Miki souhlasili s nabídkou. Přeci jen jim na olympiádě záleželo. vyhrát školní výlet jen tak se málokdy naskytne.
Další školní den se semlel jako obvykle s tím že se naše hrdinky domluvily že se sejdou u Kitagawy doma a přespí u ní teda. Alfie z toho byla celý den nervozní nikdy v životě u žádné kamarádky přes noc nespala narozdíl od svých že by nových kamarádek? Alfie se stejně jako ostatní vydala domů vzít si to nejdůležitější. Mezitím Kitagawa stahovala doma filmy ,uklízela a připravila nějaké občerstvení. Po chvíli se rozezněl zvonek. Jako první přišla Miki s Nyanko. Obě se vyzuli a když vešli dovnitř přišli si jako v nějaké vilce. Obyvák byl strašně velký. Vedle byla jídelna a kuchyn. V obyváku bylo točité schodiště po kterém se všechny vydali do pokoje kde měli přestat. "Wow." Žasla Nyanko když uviděla že pokoj je zařízený celý v růžovo-bílé a všude je hello kitty. "Já jsem velký fanda Alpacy." Vyhrakla Nyanko. Kitagava ukázala na poličku kde stála také růžová Alpaca. Vše bylo dokonale sladěno a pokoj byl strašně velký. Všechny se usadili ke stolečku na zem který měl tvar hlavy Hello kitty. Jak jinak než v růžové. Nakonec se znova rozezněl zvonek ale to u dveří stála Alfie "Vítej". To bylo poprvé co se na ni Kitagawa mile usmála. Vlastně bez toho svého rýpání a blbích narážek byla i v celku fajn." Díky." Alfie vlezla do vnitř a vyzula se "Dáš mi prosím něčeho napít?" Zeptala se slušně Alfie "Ale ano pojd semnou do kuchyně klidně si ty věci polož tady a pak si je vezmeš nahoru." Alfie kývla a šla tedy s Kitagawou do kuchyně. Kitagawa vytáhla sklenici a nalila jí vodu která byla ochucena mátou a citronem. A když jí podávala sklenici jemně jí pohladila po ruce. "Vidíš musím vzít pití na horu." Jenže zrovna v tu chvíli uviděla Miki jak Kitagawa hladí Alfie po ruce. Kitagawa se na Alfie podívala jiným pohledem než obvykle jako by její pohled naznačoval nevinnost. Miki se zklamaně podívala "Chtěla jsem tě poprosit o pití." Z hlasu šlo vycítit že je naštvaná. Kitagawa naštvaně vytáhne sklenici a nalije vodu i Miki. Ta si vezme sklenici a jde na horu. "Um děkuji.." Poděkuje Alfie i když nechápe co se vlastně stalo.Kitagawa se na ní mile usměje "Hele chceš něco zkusit? Není to nic co by ti ublížilo máma dovezla skvělé bonbony tak schválně jestli poznáš po čem chutnají.." Alfie má bonbony strašně ráda a tak kývla. "Tak zavři oči." Alfie zavřela oči a otevřela pusu. Kitagawa jí dala do pusy bonbon a naklonila se na ní jako by jí chtěla vidět do očí. Alfie zavřela ústa a otevřela oči. Viděla přímo do očí Kitagawě. "Nemáš čočky?" "Ne." usmála se a stále si prohlížela její oči. "Hrozny?" "Ano" nadčeně vyhrkla Kitagawa. Zdálo se že jí to očividně zvedlo náladu. Obě se vráili nahoru za Nyanko a Miki."Nějak vám to trvalo.." Vypadalo to jako žárlivá scéna kdy Miki žárlí. Alfie došlo že za to může ona a že se cítila zvláštně když byla Kitagawa tak blízko a že její blízkou společnost ocenila. Všechny si sedli a začli se společně učit. Po té se dívali na film.

Chvíli na to co skončí film se všechny domluví že půjdou po dvou do koupelny si vyčistit zuby. Povečeří a nejdřív jde do koupelny Nyanko a Miki. "Hele Miki?" "Ano?" "Vysvětlovat ti učivo byla zábava.. Tak si říkám líbí se ti ze třídy nějaký kluk?" Miki povzdechla "Víš že nejsem na kluky." " A holka?" zeptala se skleslým hlasem Nyanko. Miki váhala zda se má přiznat nebo ne ale nakonec uznala že takto to bude lepší. "Ne ..proč se ptáš?" Nyanko se zarazí a najednou se jí malinko rozzáří očka. "No víš líbí se mi jedna slečna. Nemůžu říct o koho jde ale myslím že k ní něco cítím." Miki se zarazila proč se jí na to Nyanko ptá? Co je to za děvče? Je to snad taky Kitagawa? Je pro ní Nyanko další hrozba? Nebo je snad ono děvča Miki? Miki se usmála i přesto že byla v rozpacích. "Proč si nenajdeš kluka?" Nyanko se zamyslela ale s odpovědí dlouho neotálela "Jednoho jsem měla..Ale byla to katastrofa. Neustále se mi vysmíval,shazoval mě před přáteli a pak mi napsal sms že je konec." "Tomu rozumím. Neopětovaná láska není láska." Po tomto rozhovoru byla Miki v rozpacích. Nakonec se vyměnili s Alfie a Kitagawou a šli si chystat spacáky. "Kitagawo?" "Ano?" Alfie se rozhodla se přiznat. "Víš když jsi se ke mě dnes tak naklonila bylo to zvláštní. Byl to zvláštní pocit. Jako bych měla motýlky v bříšku." Kitagawa se usmála. A pevně jí stiskla za ruku "To já taky jen.." povzdechla "Co?" "Mám pocit že Miki se na mě moc jak jen to říct uvázala?" Tohle byla věta kterou Alfie slyšet nechtěla ale přesto jí slyšet musela. Jenže se rozhodla bojovat, "Nikomu tě nedám." Kitagawě stekla slza po tváři štěstím. Tak štastná v životě nebyla. V životě nepoznala jaké to je být milována. Pevně objala Alfie "V to doufám." Mezitím už ležela Nyanko zababuchaná ve spacáku a vedle ležela Miki. Když holky přišli z koupeny také si nachystali každá své místo a usli až na Alfie. " SPíš?" zašeptala tiše Kitagawa v domění že je Miki neslyší jenže ani jedna z nich doopravdy nespala. Byla pouze taková tma že nešlo vidět ani na krok. Alfie si lehka ke Kitagawě do postele. Obě se k sobě tulily a pak se několikrát políbily. "Je to krásné." šeptla jí do ucha Kitagawa. Jenže Miki to bolelo na tolik že už to nevydržela a slzy jí tekly proudem.Když v tom cítila jak jí Nyanko utírá slzy a drží za ruku a pevně jí objala.
Druhý den se všechny nachystaly a šli na onu školní matematickou olympiádu. Málem zaspaly kvůli Kitagawy která zapoměla naštelovat budík a tak se na soutěž dostaly tak tak včas. Všechny si sedli a za určiitý čas spočítaly příklady a různá matematická zadání. Když měli hotovo odevzdaly a každá z nich se odebrala domů...

//Tímto končí 1.díl této random shit povídky. Za chyby se omlouvám ale chvilkama jsem byla po spaní tak mimo že nevím zda jsem vše napsala tak jak jsem chtěla. Snad se povídka bude alespon malinko líbit a vy se budete těšít na další díl s pokračováním a dalším příběhem..

http://tragicomedies.blogspot.cz - Ohodnocení blogu

24. března 2015 v 19:54 Vyhodnocení blogů
Majitel:

První dojem
Na první dojem na mě blog působí zajímavým dojmem už kvůli vzhledu bych se na něj vrátila je neohraný což se mi líbí a hlavně neobvyklí. Z prvního dojmu vypadá blog zajímavě.

hodnocení:7/10

Design
Chválím za vlastní design. Ale ta šedá .. popravdě nepřijde mi moc sladěný ale to je jen můj vlastní názor. Design je jednoduchý nikde nic nebije do očí a originální. Málokdo má podobný. Není to však to co uvidím a řeknu ááááh to je přesně ono.

hodnocení:8/10

Články
Tvůj styl psaní se mi v celku líbí a také tvá upřímnost viz tvůj názor na jaro :D .Hodně se mi líbí i tvůj styl :) Je takový nevšední stejně jako tvůj blog a články a svým způsobem originální.

hodnocení: 10/10

Aktivita
Aktivita mírně pokulhává a myslím že je to škoda už právě proto že tvůj styl psaní se mi hodně líbí. Více článků prosím. :3

hodnocení: 5/10

Přehled
v tvém blogu se vyznám a přehled je dobrý jen bych možná změnila a vyřešila jinak rubriky. :)

hdonocení: 8/10

Závěr:
Tvé články se mi jak jsem již psala hodně líbí a hlavně tvůj styl psaní. Rozhodně bych uvítala třeba nějaké recenze či tvé názory protože si myslím že tvé názory a úvahy jsou hodně fajn. Až na tu šedou která je na mě moc světlá se mi líbí i vzhled blogu.

hodnocení celkově 35/50