Blog v dočasné rekonstrukci! Děkuji za pochopení.

Únor 2015

květiny na Tango Evelynn

19. února 2015 v 14:00
Zdravím přátelé :DDDD Abych nepsala jen blbosti tak přispěji do mlýna i něčím normálním v uvozovkách.Jak už jistě víte za chvíli je tady afko a všichni pracují na cosplayích aby je do afka stihli. Já na tom nejsem jinak .

A tak mám pro vás včerejší progress květin na Tango Evelynn ano jsem tak velký inteligent že jsem to barvila opravdu temperkama :D no comment XDD
A barva byla všude jen jsem měla pocit že né na kytkách a přesto se to povedlo :D

a konečně hotový výsledek který už nechám takto

Aion -První dojem

19. února 2015 v 8:56 Games První dojmy

Když jsem hru poprvé zapla nevěděla jsem vůbec co a jak a kam jít. Po tom co jsem úspěšně dodělala 5 level mě hra nijak moc neuchvátila. Jediný svůj prvek který má je vytvoření si postavy + vybrání si postavy. Zbytek si dovolím říct že je zkopírovaný od hry Wow. Podobné odhalování mapy,stejně lze se lze i pohybovat ,stejná tlačítka a nejen to. Tímto bych pokračovala snad ještě zítra. Popravdě mám z této hry smíšené pocity. No uvidíme zda ji budu odinstalovávat nebo ne.Jinak co mě celkem zaráží ve wow jste level 10 a mačkáte i přesto jen pár tlačítek ale zde jsme level 5 a už jich je 11? :D kdo to má stíhat mačkat?

Strach

19. února 2015 v 8:47

Co je to strach? Proč ho někdo má a někdo ne? K čemu je nám vlastně dobrý?Je nám vůbec dobrý?
Strach je emoce,vznikající jako reakce na hrozící nebezpečí. Proč ho někdo má a někdo ne? Každý jsme jiný. Podle sebe nelze hodnotit tebe. Avšak každý ho má. Neznám člověka který by ho neměl. Jen ho ostatní dokáží dobře skrýt. Ptáte se proč to dělají? Protože je to jejich slabina a málo kdo má rád když někdo najde něčí slabinu. Přiznejme si i vy máte nějaký strach z něčeho? Není to tak? Dáváte to najevo? A proč ne? Ano budto by se vám ostatní vysmáli nebo nechcete aby někdo přišel na vaši slabinu.
K čemu je vlastně dobrý? Je nám vůbec dobrý? Na to si musí odpovědět každý sám. Někdo by řekl že strach mají jen strašpytlové ale i on sám ho má. Bez strachu bychom to nebyli mi. Jako malí jsme měli strach ze tmy,strašidel,zubaře,injekcí a maminky s námi museli chodit k lékařce nebo nám museli nechat rožlou lampičku.
Jenže né u každého se tohlo mohlo změnit. A rozhodně podle mého názoru se není za co stydět. Ano je rozdíl svěřit se někomu komu věříte a kamarádce ze školy která nejspíš půjde a za zády vás bude pomlouvat. Někdy se však dospělácký strach od toho dětského liší tím že už jsou to zcela jiné problémy a faktory které vás ovlivnují musíte živit sebe a rodinu - Peníze,chodíte do práce-Práce,kde většinou můžete být ve velkém stresu-Stres,nemoc a takto bychom pokračovali do álelůja. Jenže někdy se strach zasekne a řekne si že se někdo bude bát i když je to absurdní - malý prostor,výška,hluboká voda. Zase bychom mohli pokračovat do álelůja a rozhodně by několik faktorů a "fakt hrozných strachů" napadlo i vás. A pak jsou tu takové strachy které navazují na mezilidské vztahy. Jako strach že člověk zůstane sám. S těmito se každý musí vypořádat sám. Zní to vážně blbě ale pokud budete nic nedělat tak se to opravdu může stát. Důležité je ten strach překonat.
Co s ostatními strachy? Můžete zkusit je sami překonat ale vždy je lepší mít podporu at už přítele nebo rodinu. Můžete zkusit i psychologa a ne nebude na vás hledět jako na trdlo. Rozhodně u absurdních strachů je tohle dobré řešení.
Každopádně strach je všude kolem nás. A mají ho i zvířata. Otázkou je zda se rozhodnete svůj strach překonat nebo ne. A to už je jen na každém z nás. :))

Unknown Oc

19. února 2015 v 8:25
Včera z nudy vypadl tento obrázek. Musím hodně zapracovat na vlasech (nechtělo se mi snima piplat a i na očích) .


Návod na hebkou šálu

18. února 2015 v 17:27
Určitě každý doma má nějaké díravé ponožky a neví co by z nich udělal:) tenhle návod je tak lehký a hlavně rychlí.

Potřebujeme:
Ponožky
a nůžky :D

Z ponožek nastříháme jako by malinko tlustší proužky a je to. obtočíme je 2x kolem krku panenky a vznikne nám šála na zimu :)))

A je to :)))

Na tuhle postavu se nehodíš..

18. února 2015 v 15:39
Už zase? vybírám si postavu na cosplay a když jí dám do svého cosplay plánu ozve se někdo že se na ní nehodím.
Už je to nějaká doba co jsem udělala svůj první cosplay. Byl na Mishu Amano z death note. tehdy se mi opravdu hodně líbila. Neřešila jsem zda se na ní hodím nebo ne. Prostě jsem sehnala paruku ,věci a aby po problémech. Bohužel mám pocit že tohle je jedno velké téma které by stejně nikdo nevyřešil. Cosplayeři se tady totiž dělí na dvě skupiny.

1.skupina jsou Cosplayeři kteří už něco dokázali. Budto mají strach že by se objevil někdo lepší než oni (což přece není možné protože oni jsou nej) a nebo mají pravdu a zjistili že se na postavu nehodíte.Co si budem vykládat Kolik Jinx se na Jinx opravdu hodí? A i kdybyste nějakou znali řeknete že je to ona protože přece nechcete urazit svou kamarádku (leda že by vám Jinx opravdu připomínala ( což se stalo u Sofí naší Jinx) ) .
2. SKupina jsou lidi kteří vám řeknou at cosplay uděláte.
3.Objeví se blbec který vám to ak znechutí že se na to vyserete.

Přiznejme si. Málokdo udělá cosplay na postavu která má větší rozměry než ostatní. A tady se zase rozdělíme-budto se vám prostě vzhledově nelíbí,je to kvůli těm rozměrům,nechcete si přiznat že vám to někdo řekl nebo k ní nemáte žádný vztah.
každopádně můj názor je takový že když cosplay opravdu není pěst na Oko a u hubené postavy vám nelezou špíčky z dírek u silonek :D tak se to dá přežít a nevidím v tom problém. Ono důležité je jak se s tím poperete hlavně co se kostýmu týče a pak hlavně role play. Věřte že pokud máte strach právě z tohohle jde tento problém stranou.
Něco jiného však je když uslyšíte že na postavu nemáte tvar obličeje. Koupíte paruku natěšeně si jí zkusíte a rána mezi oči. Zjistíte že v paruce vypadáte hrozně. Bohužel i tohle se stává a je potřeba s tím počítat.
O něco větší zklamání však je když vám někdo napíše tohle protože mu k vám nejde její charakter. Tohle je zas o role play což je jen a jen na vás. Já osobně vždy říkám že daná postava mě musí něčím zaujmout-at už věcma,vlasama či nějakým doplnkem ale může to být i povahový rys. Bez toho bych postavu cosplayovat nemohla. A už vůbec bych nemohla cosplayovat postavu ke které mám záporný vztah a nějakým způsobem se mi nelíbí.

Jaký je na tohle váš názor? :D
(ano dost už bylo vykecávacích článků -_-)

Štíhlé ,tlusté ... zas škatulkování?

18. února 2015 v 15:21


Celý život nám internet a média celkově předhazují ty dokonalé,štíhlé ženy vypadající na 15,s útlým pasem a velkýma prsama. Kde kdo nad tím mávne rukou protože ví že je to budto Photoshop nebo vzali nějakou modelku,která má mín jak 60 kilo a dali jí do reklamy. vypadá že by mohla dělat reklamu na hlad. proč tohle všechno? Dnes je doba kdy o sebe rády ženy pečují chtě nechtě si každá žena sem tam koupí něco pro sebe. AT už oblečení nebo kosmetiku. Povětšinou dají nějakou atraktivní slečnu do reklamy aby upoutala pozornost a lidi šli a koupili si produkt. Pokud má produkt dobrou reklamu má větší šanci že se prodá. Proč ale nikdy není v reklamě slečna/žena která má více jak 60 kilo? Proč? protože takové ženy jsou dnes odsuzovány. Povětšinou slýchávají že jsou škaredé,tlusté a ani nevíte jak to člověka zamrzí. Jenže sem tam se najde slečna která sebere odvahu a rozhodne se nafotit odvážné fotky. Povětšinou se takovéto fotky dobře uchytí a je z toho poprask.Proč? protože vychtrliny začnou závidět protože jsou vychrtlé a mají méně pozornosti. To je první možnost. Nebo jednoduše uznají že lze být krásná i s pár kilama navíc. Povětšinou tyto ženy ukazují ostatním ženám že je důležité cítit se krásná i s pár kilama navíc. Rozhodně se nesnažím tvrdit že je fajn se přežírat a kdo ví co ještě. Jedna stránka je být hubená jak vižle a zdravá a být vižle a nemocná. Každý má jiný organismus. Jenže je rozdíl být nemocný třeba kvůli počasí a kvůli váze že? A některé slečny za to ani nemůžou. Kamarádka to zdědila po mamince.Ačkoliv se snažila sebevíc zhubnout shodila jen 2 kila. Navíc někdo když má nervy kila ztrácí a někdo začne více jíst takže je nabírá. Každý člověk to má jinak! nelze podle sebe hodnotit tebe to si zapamatujte a soudit někoho podle vzhledu je taky špatné!! Povětšinou si myslím že na tyto ženy narážejí právě ty slečny které mají problém s váhou a nemohou přibrat. Většina se chlubí tím jak je hubená. A co já? Ne! Velikost mám 40/42 povětšinou xl a? jsem se sebou spokojená. Jídlo mi chutná a dokud obleču věci které mám doma a vlezu se do svých lolita sukní jsem spokojená. Nebudu psát kolik mám v pase ani přes zadek z těch mír byste nejspíš oslepli :D Řeknu jen to že ani já nejsem žádná špageta no a? Já jsem spokojená se svou váhou. I když vážím víc než většina cosplayerek :D a 2x víc než některé lolity. Tímto jsem chtěla otevřít oči těm co tyto ženy škatulkují. Nedělejte to. Vždyt ty ženy jsou stejné jako vy a jediné co jim chybí aby jim nějaký blbec řekl že jsou tlusté a škaredé. Budte se sebou spokojené a nehodnotte druhé podle váhy. Může se stát že i vy jednou takto naberete kila. :)) A na reklamy se vykašlete. Stejně je většina vyretušovaná.

Jaká je vaše nejlepší cosplay vzpomínka?

18. února 2015 v 7:12
Noo zrovna včera jsem na to vzpomínala. Kamarádka,já a ještě jedna kamarádka jsme měli sraz našeho starého cosplay týmu za účelem natáčení videí. No šli jsme ještě do kauflandu a pak jsme to brali úplně zadem aby nás vidělo v parukách co nejmín lidí -přeci jen jsme nechtěli zbytečně poutat pozornost. Jenže nikdo z nás nevěděl kudy jít a ani já. A tak nás napadlo jít po cigán štrsase ( respektve jsme doufali že tama nebudem muset jít ale dlouhá rovná cesta nás tama namsěřovala). :D Všichni tašky u sebe jako by vevnitř čtverce každý kontroloval ostatní a jak jsme tak procházeli stála dám Cikánka s malou holkou a holka povídá "Mámo hele ,proč mají barevný vlasy?" Ta se na nás podívala a odpověděla " Ta modrá je víla asi dou na Karneval to nepoznaš nebo co?" No takový výbuch smíchu jsme opravdu už dlouho neměli :DDDDD

A aby se neřeklo že sem chrt tak jednou dojela má dobrá Lolita kamarádka. Ona v lolitě já cosplay. Jíme tak nudle a jak to tak honím po talíři mi to vyskočilo přímo do klína :D (Což by nevadilo kdyby tam nebylo plno lidí které nás celou dobu sledovali)
V jaké události vy cosplayujete?

18. února 2015 v 7:03
Sice mi to někdy leze na nervy ale cosplayuji především na Conech na které se snažím jet ted poprvé jedu na animefest do Brna kde beru 3 své cosplaye a pak na Manifest který má můj kamarád-sice nneí tak velký ale budu tam i vystupovat a hlavně mu pak pomáhat což je super :) Tam beru také cosplay ale jaký zatím neprozradím :)))To je překvapení i pro něj :)


Rana pro bratra

18. února 2015 v 6:59 Maluju a kreslím
V pondělí jsem spala u mamky protože mi ještě furt není dobře. A tak jsem bratrovi nakreslila tohle :)))

Bez předlohy a z hlavy. Vím není to dokonalé ale co už :D