Blog v dočasné rekonstrukci! Děkuji za pochopení.

Prosinec 2014

What anime has your heart?

31. prosince 2014 v 13:07
Nemůžu tomu uvěřit. Poslední článek v mém anime chalenge :) A zároven nejtěžší. Mám spoustu oblíbených anime ale kdybych měla jmenovat opravdu jen jedno řeknu...

Mermaid Melody!
Jsem do něj blázen. Budu z něj dělat cosplay. Vím je to spíše pro holčičky ale líbí se mi strašně příběh,postavy a hlavně se mi líbí že je to anime v něčem jiné. Nevím o žádném podobném anime (ještě mermaid forest ale tam z nich dělaj sushi).

Your favorite character

31. prosince 2014 v 12:56
Je jich více ale jsou to tyto:

1.Yomi Takanashi - Black rock shooter :jak jsem již psala stále se sní ztotožnuji. Je úžasná. Je talentpovaná,nadaná,chytrá a uzavřená do sebe.

2.Enmai Ai - Jigoku shoujo . Stejně jako ona i já si prožila několik let peklo.

3.Hirako Shinji-Bleach. Nevím proč ale hodně jsem si ho oblíbila.


Smrt

31. prosince 2014 v 10:54
Vím... Tohle téma není nic o čem by se člověk rád bavil. Každopádně smrt bychom měli vnímat jakou součást života. Se smrtí se člověk potkává celý život at chce nebo nechce at už u zvířat nebo u lidí a bohužel i u lidí jemu blízkých.


Nuže at tohle téma není depresivní rozhodla jsem se napsat malinký kousek povídky na tohle téma. Pokud to číst nechcete nikoho nenutím.

Otočil se a rychle utíkal. Cítil že je mu někdo v patách ale nevěděl kdo "Zastav!" okřikl ho hlas za ním. Ale on věděl že zastavit nesmí jinak zemře. Útěk byl jeho jediná poslední naděje. Byl udýchaný,vyčerpaný a slábl. Jeho nepřátelé to moc dobře věděli a tak ho hnali ještě více. Zpomaloval. Zastavil a jeho nepřítel ho obklíčil. "Konečně.." Všude kolem nich byla tma a hustá mlha. Jeho nepřítel přišel k němu blíž ,aby ho bylo vidět. On s měsíčním kamenem v ruce stál a čekal až si pro něj přijde a on se dostane do nebe. Jeho nepřítel mu vytrhl kámen z ruky a bodl ho nožem. Klekl na zem a po chvíli to byl jeho konec....


Omlouvám se. Vím jsem šířič špatné nálady a tak pokud to číst nikdo nechce nenutím ho. :) Každopádně jak jsem již psala. Se smrtí se člověk potká tak či onak. AT chce nebo nechce.Na druhou stranu něco končí a něco nového začíná. Tudíž chci říct že jsem nikoho nechtěla zdeptat XDD


Nagisa

Novoroční výzva Přečti Mangu

31. prosince 2014 v 10:52

Zdravím. Přijde mi že mnoho otaku už nečte mangu tolik jako dříve a myslím ,že je to škoda. Díky tomuto jsem se rozhodla udělat na Nový rok také výzvu a to se čtením mang.

Úkol je jednoduchý: Vyjmenuj mangy a ty přečti a po té napiš recenzi na blog ( nemusíte to ani psát ale jde o to si udělat seznam vlastních mang které přečtete a přečíst je.

Vím možná je to blbos ale kdyby se tohle uchytilo mohla bych udělat třeba další výzvu. :) Pokud výzvu zveřejníte budu jen a jen ráda.

Jak na to? Do komentáře napište určitý počet mang který chcete přečíst i s odkazem na váš blog a vaší přezdívkou. Jen jedno je povinné napsat si min. 1 mangu která není moc známá a nějak jí propagovat. Chci aby méně známé mangy oslovili i druhé k přečtení. Žánry jsou jen a jen na vás. :)

a ted mangy které přečtu já:
Ao no exorcist
Upíří polibky
Night rider
Ve službách nuly
Shigatsu wa kimi no
Fuuka
Gakuen Nightmare
Witch Hunt

uzávěrka je : 10. února :))

blogy které se zapojili:


Výhra v giveaway

31. prosince 2014 v 10:02
Všichni ok tedy většina z vás už ví že jsem vyhrála v giveaway značky Carmila. A chytří už vědí ,že jsem balíček (výhru) dostala až na Vánoce. Jelikož slečna bohužel úplně zapoměla poslat balíček. Nu což musím říct ,že jsem z výhry strašně natěšená a udělala mi obrovskou radost. Ostatně abych něco vyhrála musel se stát zázrak :)) Jinak chytří už vědí ,že recenze bude i na značku Carmila :)
a ted už k samotným fotkám...
Sada obsahuje naušnice a úžasný náhrdelník a tímto jsem zároven napsala a zveřejnila jeden Vánoční dárek :)))

Co dělá mě mnou

31. prosince 2014 v 9:56
1.Kolik měříš?
167
2.Kolik ti je let?
18
3.Kdy ses narodila?
20.3.1996
4.Jakých trendů se drží většina tvého oblečení?
Lolita,cosplay,Vintage

5.Máš nějaké piercingy nebo tetování?
Nop
6.Existují nějaké potraviny které nesnášíš?
Zelenina,houby
7.Jaká je tvá oblíbená momentální písnička?

8.Zlato vs stříbro?
Obojí.
9.Jaké jsou tvé záliby?
Šití,psaní povídek,čtení,kreslení,poslech hudby,hraní,cosplay,focení,líčení (ráda líčím druhé),psaní návodů a různé zkoušení návodů,vyrábění cosplaye
10.Zima vs léto?
Bez léta by nebyla zima a naopak.
11.Rtěnka vs lesk na rty?
Obojí.
12.Máš akné?
Ne.
13.Je tvá plet mastná,suchá nebo normální?
Jak kdy. Někdy mastná někdy suchá.
14.Máš pihy?
Netuším.
15.Velikost bot?
Tohle je dost těžká otázka. Mám boty 39 ale jsou mi dobré,zimní mám 39 a jsou mi malinko větší,tea parties a rhs mám velikosti 37 a jsou mi dobré.
Nyní nominuji všechny kteří si chtějí napsat něco o sobě na blog aby napsali také tento tag.
Tak mě napadá:
Také máte podobné problémy s botama? :)

A ještě jedna moje fotka XDD Nelekněte seŠtastný Nový rok

31. prosince 2014 v 9:50Dnes se na pc už bohužel nedostanu a tak bych ráda všem svým čtenářům popřála k Novému roku. Pro mě osobně byl tento rok úžasný a ničeho nelituji a přiznám se že bych ani nevrátila čas. Jsem ráda že mám svůj blog a že ho alespon někdo čte a ráda bych do budoucna aby se tento blog dostal dál než je ted. Všem svým čtenářům moc děkuji. Jejich komentáře mě nutí psát dále a dále a čím dál tím víc a já jsem za to ráda. Také chci poděkovat všem zúčastněným v giveaway a ještě než vyhlásím výherce se chci zeptat. Chcete natočit rovnou video? :)

A všem dalším blogerkám přeji i čtenářům co nejvíce úspěchů v osobním i blogovém životě. Bez čtenářů by nebyli blogy a naopak. Děkuji že mě inspirujete k psaní článků a doufám že nastávající rok bude ještě lepší než tenhle.

Děkuji všem!! :)

Anime character you feel you are most like (or wish you were like)

28. prosince 2014 v 21:28
Tohle je věc k zamyšlení na delší dobu. Ale vlastně už je rozhodnuto.
Já osobně si rozumím i s holkama a kupodivu i s klukama. Jen bych byla nerada kdybych byla nejoblíbenější u kluků. Prostě nač? Jsem ráda za své přátele a za to že se semnou kluci baví ale aby mě obletovali. Ne děkuji pěkně. Vlastně jsem celkově nerada centrem dění. Co se týče holek. Nevadí mi být jakýmsi členem? party. Ale stačí mi jedna dobrá kámoška. Nepotřebuji mít tunu kámošek. Samozřejmě pokud se semnou někdo chce bavit jsem jen ráda :)))


Ostatně kdybych si měla vybrat kým bych byla kdybych byla v nějaké anime skupině holek či kluků byla bych Yomi. Jsme si dost podobné a to jak v těch dobrých vlastností tak i ve špatných. Obě jsem ráda za to že máme kamarádku. Obě se upneme na svou kamarádku a když nás odkopne neseme to obě špatně. Navíc je Yomi chytrá,trošku zamlklá a taky taková že plete náramky XDD A sbírá panenky Kay hraje si snimi. Navíc mi přijde úžasná :)

Subs or dubs?

28. prosince 2014 v 21:11
Tohle je těžké ale vyjádřím se k tomu ihned. Nemám ráda když je u anime jiný dabing než Japonský. Nejen že kvůli hlasům ale většinou třeba český dabing to úplně zabíjí.
Co se týče titulků mám raději ty anglické. Podle mě většina těch českých neodpovídají tomu co postava řekne. A s takovýma chybama už jsem se několikrát setkala bohužel však i se špatnou angličtinou. Bohužel si člověk nevybere.
Mangy čtu zásadně anglicky a titulky nu nevadí mi české ani anglické ale jakmile je tam hrubka znepříjemní mi to celé sledování anime.

An anime scene that made you cry

28. prosince 2014 v 21:07
Přiznám se že takových scén mnoho nebylo. Vlastně byli 2.

1. v BRS


2. Ano poprvé mi bylo líto Naruta