Blog v dočasné rekonstrukci! Děkuji za pochopení.

Ohen a Led 1.díl

26. října 2014 v 9:52
Sotva jsem slezl dolů ze schodů doufal jsem že tam bude abych si sní promluvil ale nebyla tam. Jediný kdo tam byl tak byl Itachi. Vzal jsem si misku s cereáliemi a usadil se naproti něj ke stolu. Venku byl vcelku velký liják. Vždy když jsem se podíval Itachimu do obličeje přišlo mi jako by mu vyskočila další vráska.
"Děje se něco že na mě furt tak hledíš?" zeptal se mě Itachi jeho přísným hlasem.
"No chtěl jsem se zeptat kde je Mitsuki." Stydlivě jsem se ho zeptal, abych nenápadně zjistil kde je Mitsuki.
"Mitsuki pomáhá Peinovi a Konan třídit nějaké důležité papíry . Taky ti mám říct že ty a Tobi asi budete muset za Tsunade .I když pein říkal že to asi nechá na mě a tobě. Tobi bude s Kisamem ted nějakou dobu v týmu nebo co."
"Aha no dobrá pokud to řekl Pein pak by v tom neměl být žádný háček. No počkat ale co Mitsuki?" tajně jsem doufal, že by byla Mitsuki semnou v týmu. Co by bylo asi pak?
Itachi se zamračil "Mitsuki zatím nebude v žádném týmu. "Odeskl a hodil talíř do umyvadla " a spěchej, chci s tebou ještě něco probrat v knihovně."
Kývnul jsem a zatím co Itachi odešel jsem v klidu dojedl, umyl nádobí a šel do knihovny, kde na mě čekal Itachi. Itachi zamnou, zavřel a zamlkl dveře. Ve chvíli jsem znejistil. Itachi se ke mně pomalu přibližoval. Nejdříve mě políbil a potom mi pomalu sundával plášť když v tom sem odstrčil jeho ruku. Itachi se zamračil.
"Proboha Itachi co to děláš?" dostal jsem ze sebe pouze tuto větu.
Itachi se zmohl na pouhé "Promiň, zapomeň na to." A odešel z místnosti.
Celý den mi Itachiho chování vrtalou hlavou. Po chvíli přiběhla Konan s tím že má pro nás pro všechny dobrou zprávu. Ale prý je to pro nás překvapení.
Večer jsme seděli u televize a dívali se na Televizní noviny XDD .Celou dobu se kluci snažili z Konan dostat co je to za překvapení.
Konan:
Grrrr.. Ti jsou zatraceně otravní. " No dobrá. Je to moje sestra abyste věděli. Doufám že se budete chovat slušně ."
Všichni najednou stichli a nemohly uvěřit tomu že Konan má sestru.

Druhý den ráno zazvonil zvonek u dveří. Čekala tam dívčina ve věku Mitsuki. Měla stejnou barvu vlasů, jako Konan jen měla modro-růžové oči což bylo u holky v jejím věku vážně zvláštní. Na sobě měla oblečení služebné. Konan jí pozvala dál a nachystala jí pokoj. V tom z pokoje vyšla Mitsuki. Zdálo se že Mitsuki je o něco menší než Konanina sestra . Po chvíli přišel Pein s tím že Mitsuki bude s Ayakou v týmu. Mitsuki jen frkla a odešla zpět do svého pokoje. Vypadalo to jako by se jí nelíbila přítomnost Ayaky. Večer se všichni sešli u večeře .
Pein se podíval nejdříve na Mitsuki a potom na Ayaku "Mám pro vás dvě úkol který můžu svěřit jen vám dvou."
Obě se na sebe podívali a kývli Peinovi
"Tak zítra přijďte do mé pracovny hned ráno."
Další den ráno se obě vydali do pracovny Peina.
Pein:
"Tak tedy mám pro vás úkol. Poslouchejte dobře."
Obě poslouchaly a jen přikyvovaly.
"Konan vám dá sexy nemocniční oblečen tedy převleky za sestřičky. Vlezete do místní nemocnice a ukradnete svitek klukovi jménem Akira .Ale pozor! Je to Kakashiho syn!"
Ayaka se podívala na Peina nechápavým pohledem " Kdo je ten Kakashi a proč musíme vzít ten svitek?"
Pein se na ni znuděně podíval " Říká se mu kopírovací ninja Mitsuki ví. Víc vědět nepotřebujete. Svitek po té dáte Aneko."
"Kdo je Aneko?" zeptala se zvědavě Mitsuki.
"Oh ano málem bych zapomněl. Je to dcera Sakury. Pochází z dvojčat, ovšem ona nemá Sharingam. Má hnědo-růžové vlasy a černo-červené oči. A ano Sasuke se s námi spojil. Dám vám jen jednu radu. Dejte si pozor na její dvojče- Atsushiho. Mohl by nám překazit všechny plány."
Obě kývli a vydali se za Konan pro převleky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lu Lucy Lu | Web | 26. října 2014 v 14:08 | Reagovat

vyzera to zaujimavo : ) :)

2 Hizaki Hizaki | Web | 26. října 2014 v 17:21 | Reagovat

děkuji :)

3 Bumbík ^^ Bumbík ^^ | 2. listopadu 2014 v 0:04 | Reagovat

eeeej vážne sa mi to páči :3  noo a nečakala som tam že itachi spraví to čo spravil! :D  normálne shock! O.o.... oooo ale je jedna vec ktorá mi trocha rezonuje, podľa mňa nemusíš tak často používať ich mená v niektorých vetách sa to dá v pohode nahradiť a stále je to zrozumtelné .... eeetooo... pochopila si čo som myslela? xD  lebo sa mi stáva že mi ľudia nerozumejú čo chcem povedať xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama