Blog v dočasné rekonstrukci! Děkuji za pochopení.

Září 2014

Example-Midnight Run

30. září 2014 v 17:20

kusowka 0.3

30. září 2014 v 15:24


tutorials rozcestník

28. září 2014 v 23:45

xX Photoshop Xx
xX html Xx
xX Cosplaye Xx
xX Harajuku Xx

Gothic a lolita bible k výrobě

28. září 2014 v 23:41
Mám pro vás update verzi Gothic a lolita bible s téměř všemi návody i ze speciálů ;) Najdete tam různé návody jak přešit košili v lolia košili,jak ušít headdress či bonnet a spoustu dalších ;)


Jak objednat přes ebay

28. září 2014 v 23:35
Mám tu pro vás návod jak objednávat přes ebay. Krok za krokem. Kdybyste měli nějaké otázky,nebojte se obrátit se na mě :)

Nejdříve najděme to co najít chceme. Při vyhledávání si můžeme pozměnit nastavení vlevo. Pokud si chcete objednat věc do určité částky napište částku apod. Vždy se dívejte na Free shipping což je poštovné zdarma. U každého prodejce dělá poštovné jinou částku. U některých je zbytečně přehnané u některých se neplatí. Také se dívejte na buy it now což je koupit nyní a zda tam nemáte bids což je aukce. Na aukci občas taky seženete dobré věci za málo peněz. Pokud sme našli danou věc najděte si hlavně rozměry a velikosti - u oblečení pokud si kupujete takové ta kimonka počíejte že pokud je uvedena jedna velikost může vám to být krátké. Také se dívejte hodně na hodnocen mě se už hodněkrát stalo ,že balíček se někde záhadně ztratil -_- Nuže pokud máme tak si najdeme velikost a barvu. Občas to prodejci píší vážně zmateně ,že člověk ani neví jakou barvu si tedy objednal už se mi to nejednou stalo. Pokud máme klikneme na buy it now. Počítejte s tím že si nejdříve musíte založit pay pal.

Jak založit paypal?
Když se registrujete na ebay máte možnost založit si pay payl. Pay palem můžete platit nejen na ebayi ale i jinde a využívat ho jako takového prostředníka.Chce po vás číslo karty apod. je to trochu piplačka a popravdě i já stím měla nemalé potíže zkuste prohledat třeba net jak založit pay pal a hlavně si zkontrolujte v bankovnictví zda máte schválené transakce v zahraničí apod. To je velice důležité.

Pokračujeme....

Ted vám naběhne nabídka s tím abyste se přihlásili normálně na ebay a nbo zaregistrovali.Ted vám to vjede do nabídky čím chcete platit v našem případě pay palem takže confirm and pay.

Opět to chce přihlášení tentokrát na pay pal.Tam ještě jednou a naposledy zmáčknete tlačítko buy či tak podobného a je to. Nyní čekáte než si vezmou peníze a odešlou zboží. Pokud najedete na my ebay a jedete dolů zjistíte stav. Balíček znamená ,že zásilka je na cestě. Emailem by vám mělo přijít také upozornění ,že už balíček odeslali. :)

Jak je to s reklamací?
Hodně lidem se stalo,že jim přišla např. jiný odstín paruky. Doporučuji se 3x podívat na odstín i já se v tomto vyjebala (doslovně). Je dobré zkusit to řešit přes prodejce a případně mu zaslat foto či mu pohrozit negaticním feedbackem - hodnocením.
ke stažení rozcestník

28. září 2014 v 21:34


videa ke stažení

WallpaperyMusic from Lol Login season 4

28. září 2014 v 21:30 hudba ke stažení
Mám pro vás písničku ke stažení z lolka :3333


popisky do menu cute

28. září 2014 v 19:14
Mám pro vás zároven i tyto roztomilé nadpisy ,které můžete volně použít na svůj blog. Pokud tak učiníte hodte někde prosím credits děkuji :) Předem upozornuji ,že jich moc není měli být totiš na tento blog :)
takto vypadají:

Máte tam i soubors psd takže si štítky můžete malinko přizpůsobit.. Navíc není třeba mít stáhlé nějaké další písmo :)